דוכן מזון לאירועים -דוכן מזון לאירועים מחיר

דוכן מזון לאירועים

דוכן מזון לאירועים – פתרון קטן לאירוע גדול

איזה אירוע שיש לכם אנו הפתרון הטוב ביותר אז התקשרו ונעניק לכם יחס חם עם הרבה ניסיון של 12 שנים באירוע שהוא לא פחות ממושלם .

דוכני מזון של חברתנו יוכלו לספק לכם מגוון גדול מאוד של פתרונות לאירוע שלכם אז

בעבר היינו רגילים לראות דוכני מזון באירועים גדולים כמו חתונות או פסטיבלים עונתיים. כיום, ניתן להזמין דוכן מזון לכל אירוע – פרטי או מסחרי ולהנות ממזון טרי, טעים ואיכותי שמאפשר לנו לתכנן באופן חופשי יותר את האירוע, מבלי להיות מוגבלים בשולחנות וסידורי ישיבה, מתחמי בופה או הגשה מסורבלת לשולחן.

לאילו אירועים יתאימו דוכני מזון?

למעשה, דוכני מזון לאירועים הפכו נפוצים עם הזמן וניתן למצוא דוכן שיתאים לכל סגנון של אירוע ולכל מטרה. בין אם מדובר באירוע שערכה חברה לעובדים שלה בפארק מקומי, ביום הולדת אינטימי בבית או באירוע בר מצווה באולם אירועים גדול. ניתן לבחור את מספר הדוכנים ולגוון בסגנונות האוכל המוגש מבלי להתחייב לקונספט אחד.

איזה סגנון של אוכל מגיש דוכן מזון לאירועים?

כיום נוכל למצוא מגוון רחב של מטבחים בדוכני המזון השונים שיכולים להצטרף ולתבל את האירוע שלנו במטעמים מגוונים – מקומיים או בין לאומיים. אלו מספר דוגמאות לדוכני מזון שניתן לשלב בכל אירוע:

  • דוכן מתוקים: קרפ צרפתי, וופל בלגי ותוספות, ממתקי גומי וצמר גפן
  • דוכן קינוחים לאירועים עם קהל בוגר: סופלה שוקולד, קרם ברולה, מוזלי אסאי ועוד.
  • דוכנים של סלטים בהרכבה
  • דוכן עם אוכל אסייתי, מרוקאי, איטלקי, הודי
  • דוכן המוקדש כולו לאפייה בטאבון

ניתן להזמין דוכני מזון בשריים או חלביים לאירוע המתקיים בחצר הבית שלנו או לחלופין באולם אירועים גדול ב אנו מעוניינים "לפזר"

מה עדיף – הגשה לשולחן, הגשת בופה או דוכן מזון לאירועים?

התשובה לשאלה מורכבת למעשה מצרכיו של מתכנן האירוע ותנאי השטח. במידה ויש מקום מרווח להקמת דוכן מזון, נצביע על היתרון הגדול ביותר של דוכני המזון על פני הגשת הבופה או ההגשה לשולחן – טריות. טריות המזון והאטרקציה שהוא מייצר סביבו הם אלמנט משמעותי באירוע. דמיינו ילדים שעומדים בתור בדרך להרכיב את המוזלי הצבעוני ביותר שיכלו לדמיין או את האפשרות לקבל בדיוק את הסלט שרצינו מבלי שיתרכך לאחר כמה שעות שישב ברוטב שהכינו מראש. טריות היא מאפיין חשוב בחוויית האוכל שלנו וכישראלים שיודעים טריות מה היא, אוכל טרי שנעשה במקום מול העיניים שלנו ישדרג את האירוע עבור כל אחד ואחת מאיתנו.