דוכן פוקאצ'ות לאירועים

דוכן מזון לאירועים

דוכן פוקאצ'ות לאירועים

מתכננים אירוע בקרוב הגעתם למקום הנכון תשאירו לנו את העבודה הקשה ותקבלו אירוע שטרם ראיתם וזה בהתחייבות .

מתכננים אירוע בקרוב? ודאי יצא לכם לחשוב רבות על איזה מין אוכל תגישו למוזמנים שלכם. הקונספט המוביל כיום באירועים מסוגים שונים הוא העמדת דוכני מזון המציעים סוגים שונים של אוכל לבחירה. בין כל הדוכנים ישנו לפחות דוכן אחד שאמון על מאפים, שנאפים בטאבון ויוצאים טריים ונימוחים במיוחד. הפופולרי שביניהם הוא דוכן פוקאצ'ות לאירועים.

מהי פוקאצ'ה?

הפוקאצ'ה לקוחה מהמטבח האיטלקי, והיא מהווה מעין לחם שטוח שנאפה בטאבון או בתנור. בדרך כלל נוהגים לזלף שמן זית מעל בסיום האפייה, וכן להוסיף תוספות כמו בצל, עשבי תיבול ועוד סוגים של ירקות. יש מי שאף אוהב להוסיף מעל הפוקאצ'ה גבינות מיוחדות או לחלופין בשר. הבצק של הפוקאצ'ה דומה במרקם ובסגנון שלו לבצק פיצה, והיא יכולה להוות תוספת לכל מני סוגים של מאכלים, ואף לשמש כפרוסות לחם עבור כריכים.

איך מורכב דוכן פוקאצ'ות לאירועים?

דוכן הפוקאצ'ות כולל טאבון, בצק, רטבים שונים, ירקות ותוספות. בדרך כלל מתאימים את הפוקאצ'ות על פי בחירה שנערכת מראש. כך קובעים האם הן יתבססו על חומרי גלם פרווה, ואז זה יתאים גם למי שלא יכול או לא רוצה לאכול מזון חלבי, או על גבינות ועוד מצרכים חלביים.

מאחר ובצק של פיצה ובצק של פוקאצ'ה הם די דומים, נוהגים להכין בעמדה גם פיצות, וכך להעשיר את סוג המנות שיוצאות למאכל המשתתפים.

תרומתו של דוכן פוקאצ'ות לאירועים

דמיינו לכם שאתם מסיירים בין דוכני האוכל השונים שבמתחם, כשלפתע נישאים לכיוונכם ניחוחות משגעים ורעננים של בצק שנאפה בתנור. אתם ניגשים לדוכן, טועמים ממבחר המאפים הקיימים, ונחשפים לטעמים עמוקים ולמרקם נימוח וכיפי של בצק שזה עתה יצא מהתנור. הפריכות והרכות של הבצק נלעסת בין השיניים שלכם, ואתם נקלעים לחוויה שמערבת את חושי הטעם והריח שלכם, והכול תוך זמן קצר. אם אתם רוצים לחוות חוויה קולינרית מהנה שכזו, וליצור אירוע שכולם ידברו עליו עוד זמן רב, דוכן פוקאצ'ות הוא דרך נפלאה לעשות זאת. הוא מעשיר פלאים את התפריט, אהוב על מרבית האנשים ובעיקר נותן מעמד יוקרתי ואיכותי למאורע.