דוכני מזון לבת מצווה

דוכני מזון לבת מצווה

דוכני מזון לבת מצווה

חגיגת הבת מצווה יכולה להוות אירוע בלתי נשכח עבור המשפחה, בדגש על בעלת המצווה. זהו אירוע בו מזמינים את כל המשפחה והחברים להנאה מכמה שעות משותפות, הכוללות ריקודים, נאומים מרגשים, שמחה ואיך לא – אוכל.

סוגיית האוכל עולה מחדש בכל אירוע ואירוע – איזה אוכל יתאים לאירוע המתוכנן? האם להזמין אותו מקייטרינג או להכין באופן עצמאי? מה הקונספט של האוכל הנבחר? ובכן, כיום רבים נוהגים להזמין דוכני מזון לבת מצווה, המייצרים אווירה קלילה וייחודית במיוחד.

מה חשוב לקחת בחשבון בדוכני מזון לבת מצווה?

דוכני מזון לבת מצווה צריכים לגעת עד כמה שיותר בקהל הרחב, כלומר לכלול אופציות שעשויות לקלוע לטעמם של כמה אנשים שונים. לכל ז'אנר של מזון יש טעמים ייחודיים אחרים ושימוש בחומרי גלם שונים, וככל שמרבים לגוון, כך מבטיחים את הנאתם של כמה שיותר משתתפים.

המשתנים שעשויים להכריע במעמד בחירת דוכני המזון, הינם היקף המוזמנים והגילאים שלהם. מאחר ומדובר באירוע בת מצווה, בו יהיו בני נוער רבים, כדאי להיערך עם דוכנים שאהובים על בני הגיל הזה, כמו למשל מזון מהיר מטוגן או מתוקים שכולם אוהבים. מנגד, כדאי שיהיה אוכל איכותי ומוקפד יותר עבור המוזמנים המבוגרים. משתנה נוסף שעשוי להשפיע הוא מיקום האירוע והשעה בה הוא מתקיים, שכן אם הוא מתקיים בשעות הבוקר – צהרים, עדיף יהיה להזמין קייטרינג חלבי.

דוכני מזון מתוקים

לצד האוכל שישמש כמנות ראשונות ועיקריות, כדאי לדאוג גם לדוכנים של קינוחים ומתוקים. כולנו יודעים שלאחר שאוכלים ארוחה כבדה שמצליחה להשביע, יש חשק למשהו קליל ומתוק שניתן לנשנש לאחר מכן. הקינוחים הקלאסיים, שנוטים לשלב בדרך כלל, הם פופקורן לצד סוגים שונים של מאפים ועוגות. הסיבה שהם כה פופולריים היא שהם מתאימים גם כאשר עושים הזמנה של קייטרינג בשרי, וגם כאשר מדובר בקייטרינג חלבי.

חומרי גלם איכותיים

גם באירועים מיוחדים, חשוב לבחור  אוכל לבת מצווה שמשתמשים בחומרי גלם בריאים ואיכותיים. גם אם המזון המוגש הוא בעיקרו מזון מהיר או מטוגן, עדיין חשוב להקפיד על שימוש במצרכים איכותיים.