חברות קייטרינג

אתם עומדים לפני אירוע – חתונה, בר מצווה, ברית, שבת חתן, יום הולדת או סתם מסיבה. אתם עסוקים בארגון של המון פרטים חשובים. הפרט שהוא אולי המרכזי והחשוב מכולם הוא – הקייטרינג.
ישנן חברות קייטרינג חלבי ובשרי רבות מאד, וההיצע מבלבל. קשה מאד לבחור מביניהן. איך בוחרים חברות קייטרינג? אספנו עבורכם כמה פרטים חשובים שיש לבדוק.

חלבי או בשרי?

ישנן חברות קייטרינג המציעות אוכל בשרי, וישנן חברות קייטרינג המציעות קייטרינג חלבי איכותי. בדרך כלל, לאירוע גדול שנערך בערב, כמו חתונה, מתאים קייטרינג בשרי. לעומת זאת, קייטרינג חלבי יכול להתאים לאירועים בשעות היום, או לאירועים אינטימיים יותר. בניגוד למה שניתן לחשוב, קייטרינג חלבי יכול להיות עשיר, נאה, טעים ומשביע, וזה לפני שדברנו על הקינוחים החלביים העשירים שניתן להגיש בארוחה חלבית. מבין חברות קייטרינג חלבי, קייטרינג פזית מציע לכם מגוון מנות חלביות עשירות ויפהפיות.

המחיר

חברות קייטרינג שונות מציעות מחירים שונים וגם שיטת תמחור שונה. ישנן חברות קייטרינג שמציעות מחיר קבוע למנה. ישנן חברות שמוזילות או מייקרות את המחיר הבסיסי על פי כמות המנות שהזמנתם. ישנן גם חברות קייטרינג בהם תוכלו להוסיף על המחיר הבסיסי לקבלת מנה יוקרתית או עשירה יותר. חשוב להשוות בין מחירים שונים של חברות קייטרינג, ולבחור בחברה המציעה את המחיר המתאים לכם ביותר.

איכות האוכל והשירות

ישנן חברות קייטרינג המאפשרות טעימות של האוכל. מומלץ לטעום, כדי לוודא שהאוכל טעים ובאיכות גבוהה. אם אין אפשרות לטעום, חפשו המלצות מאנשים קרובים שבחרו באותו קייטרינג ויוכלו לספר לכם על איכותו. ההמלצות יעזרו לכם גם בעניין השירות – האם הקייטרינג מספק כמות מלצרים מתאימה? האם ההגשה נעימה ואדיבה? והאם דואגים העובדים לפנות הכל בתום האירוע ולהשאיר שטח מטבח נקי ומסודר?

לסיכום

בחירת הקייטרינג המושלם עבורכם תלויה בהמון פרטים משתנים: גודל האירוע, השעה, גודל התקציב וכן הלאה. אם אתם עורכים אירוע קטן יחסית – בחרו בקייטרינג פזית! קייטרינג פזית משקיע באיכות חומרי הגלם ובשירות אדיב במיוחד. יש לנו מגוון גדול מאד של מנות חלביות עשירות, בהתאמה מושלמת לטעמכם האישי ולתקציב שלכם.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. האם הקיטרינג כשר

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן