מגשי אירוח בשבת-מגשי אירוח לשבת

מגשי אירוח 20 איש

מגשי אירוח בשבת

לאור העובדה שיום שבת הוא יום חופשי עבור רוב האנשים, יש כאלו שבוחרים לציין בו אירועים ולערוך בו חגיגות. חלק בלתי נפרד מאותן החגיגות הוא האוכל, שכן זוהי גולת הכותרת בכל מאורע ובכל פורום של מפגש חברתי. בעוד ישנם כאלו שטורחים כל השישי – שבת כדי להכין כמות בלתי נגמרת של אוכל עבור המוזמנים, יש מי שכבר גילו את הפלא שבמגשי אירוח בשבת.

למגשי האירוח יש מספר יתרונות, שכן הם חוסכים את טרחת הבישולים וההכנות מהמארחים, וכן מבטיחים סידור נאה ואסתטי של כל האוכל על גבי השולחן. גם אתם חוגגים מאורע בשבת? קראו כאן על מגשי אירוח בשבת.

אלו הדברים שיש לקחת בחשבון

אם מזמינים מגשי אירוח בשבת, יש מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון עוד קודם לכן:

  • חברות שלא מספקות שירותים בשבת – כידוע, ישנן חברות רבות ששובתות ביום השבת, ולכן לא יוכלו לספק את מגשי האירוח ביום האירוח עצמו. הפתרון לכך הוא לבקש מהחברה שהאוכל יגיע בשעה המאוחרת ביותר שניתן, סמוך לכניסת השבת, כך שיהיה כמה שיותר טרי. לאחר קבלתו ניתן יהיה לאחסן אותו במקרר, ובכך לשמור על טריותו.
  • חברה שומרת כשרות – אם אתם בוחרים בכל זאת בחברה ששולחת לכם את מגשי האירוח ביום שבת עצמו, יש לקחת בחשבון שאם יש אנשים שומרי שבת בין המוזמנים שלכם, הם לא יוכלו לאכול מהאוכל. במקרה שכזה צריך יהיה לחשוב על אלטרנטיבה עבורם.

תפריט לבחירה עבור מגשי אירוח בשבת

יש חברות שמחזיקות בתפריט קבוע, ואז ניתן לבחור מתוכן מנות ולהרכיב מהן מגשי אירוח, ואילו ישנן חברות שנותנות ללקוח יד חופשית בבחירת המנות הרצויות. כך או כך, עליכם לחשוב על איזה קונספט אתם מעוניינים ללכת – חלבי? בשרי? פרווה? הוספת מתוקים?

כאשר מדובר במגשי אירוח לשבת בבוקר, נוהגים ללכת על קו של מנות חלביות, תוך הוספת קינוחים. בדרך כלל מוסיפים גם כן אלטרנטיבות פרווה, עבור מי שפחות חובב אוכל חלבי. זה המזון האולטימטיבי לשבת בבוקר, משום שהוא קליל, מגוון ואהוב על רוב האנשים.