מגשי אירוח לשבת בבוקר

דוכני אוכל חלביים

מגשי אירוח לשבת בבוקר

שבת בבוקר, יום יפה. מתי הוא הופך יפה יותר? כאשר ישנו מאורע שבוחרים לציין ולחגוג אותו. לא משנה באיזה אירוע מדובר, כל עוד הוא כולל נוכחות של מוזמנים ואורחים, נהוג להגיש אוכל חגיגי ומיוחד.

לעמוד שעות במטבח ולהכין אוכל עד כדי עייפות מוחלטת זה כבר נחלת העבר, משום שכיום ניתן להזמין מגשי אירוח לשבת בבוקר. ישנם מגשי אירוח מכל הסוגים – מגשים בשריים, מגשים חלביים, מגשי קינוחים וכו'. אלו יקלו עליכם במעמד ההכנות לאירוע, ולא תגיעו עם הלשון בחוץ.

מה נוהגים להזמין במגשי אירוח לשבת בבוקר?

לאור העובדה שמדובר בשעות הבוקר, נוהגים להזמין מגשי אירוח חלביים. האוכל החלבי הוא בדרך כלל קליל, לא כבד מדי ביחס לשעה הנקובה, ומתאים גם לאנשים צמחוניים. כדאי לשלב במגשי האירוח גם מנות שהן פרווה, כך שתהיה אלטרנטיבה למי שפחות חובב גבינות ומעדיף לאכול דברים אחרים.

בדקו האם החברה עובדת בשבת

לא כל החברות מספקות מגשי אירוח ביום שבת עצמו, שכן חלקן שומרות כשרות ולא פתוחות בשבת. אם אתם בוחרים בהזמנת מגשי אירוח לשבת בבוקר ממקום כשר, תוכלו לבקש שיגיעו בשעה המאוחרת ביותר שניתן. לאחר קבלת מגשי האירוח ניתן יהיה לאחסן אותם במקרר, ואז בעת הצורך ביום שבת לחמם אותם ולהגיש.

תפריט או אוכל קבוע?

ישנן חברות המציגות תפריט עם אוכל קבוע, מתוכו בוחרים מנות מועדפות ומרכיבים מגשי אירוח. לעומת זאת, ישנן חברות שמציעות תפריט בהתאמה אישית יחד עם תוספות, וכך יש לכם את המקום להזמין כל מנה שעולה לראשכם. כמו כן, חשוב לבדוק שהחברה מספקת כלי הגשה, סכו"ם וכו'.

חוסכים בישולים, נהנים מהחיים

הכנת מגשי אירוח לשבת בבוקר היא משימה אפשרית אולם מעייפת במיוחד, בייחוד כשהיקף המוזמנים הוא רחב. זה יכול לעלות בכמה שעות טובות במטבח, צורך ברעיונות אינסופיים לסוגי מזון, מקום להכין את כל זה ועוד. מגשי האירוח פותרים את הבעיה הזו באופן חד משמעי, שכן אתם רק צריכים לומר מה אתם רוצים שמגש האירוע יכיל, וזה מגיע ערוך ומוכן.