מיני קישים לאירוח-מיני קישים לאירוח בתל אביב

מיני קישים לאירוח

מיני קישים לאירוח ביתי בסגנון קצת אחר

להזמנה מהירה וצפייה בתפריט לחצו כאן 

אם ברצונכם לרכוש מיני קישים לאירוח אז הגעתם למקום הנכון יש אצלנו למעלה מ86 סוגי קישים מדהימים אז תתקשרו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת אצלנו .

כשאנו מתארחים אצל חברים לארוחת ערב, אנו לרוב נכנסים בעיצומה של הכנת ארוחת הערב ועדים לעשן שעושה את דרכו דרך הסלון החוצה, לסלט חצי חתוך ולעוד משהו בתנור שמתחיל להעלות ריח חשוד. במקרה הטוב אנו פוגשים שולחן ערוך למשעי ואת המארחים שלנו סחוטים לאחר יממה וחצי של הכנות לארוחה כולל קניות, חיתוכים, בישולים ובייביסיטר שאיחרה בשעה. אולי בפעם הבאה שנארח, ניקח בחשבון את גלגל ההצלה של הערב שלנו ונבחר בקייטרינג קטן שישאיר אותנו פנויים לערב של חברה ואוכל טוב, מבלי להותיר כלים בכיור.

כשאנו מעוניינים באירוע בוטיק וחווית אירוח קצת אחרת

בחירה במיני קישים לאירוח כאחת המנות בקייטרינג שהזמנו, היא בחירה נבונה וקולעת לכל סגנון של ארוחה – בשרית או חלבית. המילוי משתנה על פי בחירה ואנו משיגים מתאבן מעורר תאבון שמשדרג כל ארוחה או אירוע. חשוב לא פחות הוא נושא ה"צלחות" כמו שאומרים. אם בחרנו לקיים אירוע לקולגות שלנו או לחברים שלא ראינו זמן רב ואנו רוצים להותיר רושם טוב מבלי לנסות להוכיח את כישרוננו במטבח, מומלץ לבחור בקייטרינג המציע מנות קטנות שניתן לנשנש גם בעמידה, תוך כדי שיחה בדרך למנה העיקרית וללב המפגש.

קישים לאירוח מכל סוג ובכל עונה

מיני קישים כחלק מארוחה הם קלים, טעימים וקטנים ומתאימים כתוספת למנה עיקרית או כמתאבנים בתחילת הארוחה. אולם, באירועים בהם צורת ההגשה היא בופה, מיני קישים לאירוח יהיו משהו שקשה לעמוד בפניו. אופן ההגשה שלהם וההצבה על השולחן היא חגיגה לעיניים. לא סתם תמונות שכאלה מעטרות ספרי בישול ועמודי תמונות של עסקי קייטרינג מכל העולם. נוח לאכול אותם כשתופסים אותנו לשיחה לא צפויה עם הצלחת ביד וגם נרגיש בנוח לגשת ולקחת עוד כמה מהם כתוספת למנה העיקרית. בשורה התחתונה, כשאנו רוצים חווית אירוח קצת אחרת ובמקביל לשמור על השפיות שלנו, בחירת קייטרינג שמציע גם מאפים קטנים ומעוררי תאבון ועיניים הוא בחירה טובה, בעיקר כשהם נעשים בצורה מיומנת על ידי איש מקצוע עם מיטב חומרי הגלם בארץ. כל מה שנותר לעשות הוא לערוך שולחן ולמזוג את היין.