עמדת פוקאצ'ות

טאבון לאירועים

עמדת פוקאצ'ות

אוי כמה שזה טעים בכל אירוע שלנו השפית פזית מקבלת מכל האורחים תגובות מדהימות על  פוקאצ'ות שלנו 

אז גם אתם תקבלו וזהה בהבטחה עם ניסיון של 12 שנה זה רק אצלנו וזה עובדה אז תתקשרו

 

 

 

מתכננים להפיק אירוע בקרוב? בטח מצאתם את עצמכם תוהים על איזה קונספט של אוכל תלכו. אם פעם נהגו להגיש אוכל לשולחנות בצורה מסורתית למדי, היום זה פופולרי במיוחד להעמיד עמדה של מזון קליל וטעים, וכל אחד ניגש לקחת מה שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה. אם אתם חובבים מושבעים של בצק וכל מה שמלווה בכך, עמדת פוקאצ'ות עשויה להיות הדבר המושלם עבור האירוע הבא לטובה!

הכירו את הפוקאצ'ה – השכנה מהמטבח האיטלקי

למי שטרם הספיק להכיר את נפלאות הבצק האיטלקי, הפוקאצ'ה היא סוג של לחם שטוח שנאפה בתנור. הגרסה המשודרגת שלו היא אפיית טאבון, שכן מתווספת חוויה ארומטית ויש דיוק בפריכות ובנימוחות של הבצק מבפנים ומבחוץ. כאשר הפוקאצ'ה יוצאת מאפייה, מזלפים מעליה שמן זית, ולאחר מכן מוספים כל מני תוספות על פי הטעם האישי – עשבי תיבול, בצל, עגבניות, בטטות ולמעשה כל דבר שעולה על הדעת. יש מי שלצד התוספות מוסיף גם גבינות או בשר, וכך המנה הופכת עיקרית וכבדה יותר. הבצק של הפוקאצ'ה מזכיר את הבצק של הפיצה, הן בסגנון והן במרקם, ויש המשתמשים בה כתוספת למנה עיקרית או תחליף ללחם בכריך.

מה כוללת עמדת פוקאצ'ות לאירועים?

עמדת פוקאצ'ות כוללת את חומרי הגלם, וכמובן טאבון בו אופים את הבצקים. מי שאמון על העמדה לש את הבצקים שישמשו בהמשך כבסיס לפוקאצ'ה, ומביא איתו כל מני סוגים של רטבים, ירקות ועוד תוספות שאוהבים. לפני שמגיעים למקום, בודקים מול בעלי האירוע על איזה קונספט הם רוצים ללכת – פרווה או חלבי, וכך מביאים את המצרכים והתוספות הרלוונטיות. יש כאלו שמנצלים את העמדה לטובת הכנת פיצות במקביל, שכן יש דמיון רב בין סוגי הבצקים השונים. כך זה מעשיר את דברי המאפה המוגשים, ויש יותר מבחר עבור הנוכחים

ריחות משגעים וטעמים נהדרים

עמדת פוקאצ'ות היא לא דבר שניתן לפספס באירועים, בייחוד בגלל הריח המשכר של בצק שנאפה ונידף ממנה. כל עוד הפוקאצ'ות עשויות כפי שהן אמורות, אתם יכולים ליהנות מבצק רך שמוגש עם תוספות משובחות וטריות.