פיצה לאירועים-פיצות לאירועים-פיצה לאירועים בחוץ

פיצות לאירועים

פיצות לאירועים

איזה ריחות הולכים אצלנו בכל אירוע ממש אפשר להריח את זה ,השלמות לכל אירוע אנו מתחייבים לתת לכם אותה באמצעות רכיבים מושלמים ותיבול מושלם של השפית פזית .

כשמארגנים אירוע יש צורך לחשוב על דברים רבים כל כך כמו מקום טוב לאירועים, רשימה של כל המוזמנים שאתם רוצים לראותמ באירוע שלכם, כמה גימיקים כדי להפוך את האווירה לעליזה יותר וכדומה. אבל אם יש דבר אחד שצריך לחשוב עליו בכל הכוח הוא האוכל. אם לא תדאגו לאוכל טוב עבור האורחים הרעבים שבאים מרחוק, המסיבה שלכם לא תהיה מושלמת. ואם כבר מדברים על אוכל, פיצות לאירועים הן המאכלים האיכותיים, הטעימים והמושלמים לכל אירוע.

5 דברים שלא ידעתם על הפיצה פיצות לאירועים 

אין אדם כמעט שאינו אוהב פיצה. מאז שהיא הגיעה אלינו, היא כבשה את לבנו, שלא לומר את קיבתנו. פיצות לאירועים הן הפתרון לכל אירוע באשר הוא. אבל לפני הכול, בואו נכיר את הפיצה מקרוב. מתערבים אתכם שיש דברים שלא ידעתם עליה:

  1. אתם בעצם אוכלים עוגה.

נכון, לא כל כך קל לקשר בין פיצה מלוחה לעוגה מתוקה, אך המילה PIZZA היא עוגה באיטלקית.

  1. פיצה מרגריטה היא הנפוצה ביותר בעולם.

קיימים סוגים שונים ומגוונים של פיצות, אך פיצה מרגריטה היא אחת הפיצות הנמכרות ביותר בעולם. השילוב של רוטב עגבניות, גבינת מוצרלה ובזיליקום על גבי הפיצה עושים את כל ההבדל. ואגב, הפיצה נקראת על שם מלכת איטליה שחיה בין השנים 1851 ל-1926.

  1. ניתן לעשות פיצה לטבעונים.

פיצה לטבעונים טעימה לא פחות מהפיצה הרגילה שאנחנו מכירים. תחליפי הגבינה בפיצה זו הם גבינת קשיו, גבינת סויה ועוד.

  1. חוק הפיצה של איטליה.

מכיוון שמדובר במאכל המסורתי שלה, באיטליה יש חוק מיוחד לפיצה הקובע כיצד בדיוק יש להכין אותה. פיצריה שלא מכינה אותה לפי המתכון, לא יכולה לקרוא לעצמה פיצריה בסופו של דבר.

  1. הפיצה לא חייבת לכלול עגבניות.

אם אינכם חובבים גדולים של עגבניות, פיצה ביאנקה היא הפיצה המתאימה לכם. על גבי פיצה ביאנקה תמצאו רוזמרין, גבינה, ושמן זית. ואגב מדובר בפיצה טעימה לא פחות מהפיצה המסורתית.

לאחר שאנו יודעים קצת יותר על הפיצה, פיצות לאירועים הן הבחירה המושלמת. באמצעות טאבון פיצות איכותי, תוכלו להכין כל פיצה שרק תרצו בזמן קצר ולהעלות חיוך על פניהם של האורחים.