קייטרינג חלבי ברעננה

קייטרינג חלבי ברעננה 

אחד הטרנדים שכובשים בסערה את עולם האירועים בשנתיים האחרונות הוא קייטרינג חלבי. אם עד לפני עשור איש לא היה מעלה על הדעת שבחתונות בארץ ייעדר הבשר מן התפריט, הרי שהיום מדובר כבר על סטטוס קוו. התופעה החלה כטרנד של משוגעים לדבר אבל היום גם חובבי בשר מושבעים מחליטים לבחור בתפריט צמחוני למהדרין, נטול פרגיות, נטול קבבים וכיו"ב. הסיבה לכך נעוצה בלא מעט גורמים כפי שנפרט כעת.

היתרונות של קייטרינג חלבי ברעננה  על פני בשרי ברעננה 

היתרון המרכזי של בחירה בקייטרינג חלבי ברעננה  שמבוסס על מוצרי חלב הוא עיקרון הקלילות. כולנו מכירים את ההרגשה הכבדה שמשתלטת עלינו לאחר צריכה של בשר. מדובר על כבדות, לאות וקושי בתנועה. אף אחד כמובן לא מעוניין לראות רחבת ריקודים ריקה וחלל הסעדה שמכיל אנשים כבדים ומעכלים. מערכת העיכול שלנו צורכת משאבים רבים כאשר היא מעכלת בשר. לעומת זאת, עיכול של מוצרי חלב, ירקות ומאפים או אפילו דגים היא פעילות פשוטה וקלה יותר.

כמו כן מדובר על גיוון עצום. לרוב קייטרינג בשרי מתבסס על מספר מצומצם של סוגי בשר שמכתיבים את אופי המנות העיקריות. קייטרינג חלבי מאפשר לכם לבנות תפריט מגוון ביותר שיכול לענות על כל הצרכים כולם. כך ניתן לערוך אירוע בסגנונות שונים ומגוונים, לא להכביד על האורחים ולייצר אירוע קליל ותוסס ולא פחות חשוב מכך, בריא.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן