קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

מחירי מגשי אירוח יוקרתיים

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

האירועים הקטנים זהו הדבר שחברתנו מתמחה בו אם ברצונכם לקבל אירוע מושלם מהשפית פזית ספיר הגעתם למקום הנכון כל אירוע של השפית לאירועים קטנים מקבל את הדגש והאהבה שרק פזית יודעת

אז תתקשרו ותזמינו .

050-2153304

 

 

אין ספק שהפקת אירוע זה תהליך מורכב, אשר דורש תכנון וארגון מוקדם, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. חלק בלתי נפרד מאירוע מוצלח הוא האוכל שמגישים לאורחים, שכן כל חגיגה נסובה סביב מזון איכותי ועשיר, על אחת כמה וכמה כשמדובר באירוע אינטימי עם מעט משתתפים.

מפיקים אירוע קטן ומתלבטים איזה סוג של אוכל יהיה האידאלי להגשה עבור האורחים שלכם? קראו כאן על קייטרינג חלבי לאירועים קטנים, ותבינו למה זה מה שהולך היום.

כולם אוהבים קייטרינג חלבי

פעם התפיסה הרווחת הייתה שאירועים חייבים לכלול מנת בשר, שכן בשר מסמל יוקרה ואיכות. ובכן, היום זה כבר ממש לא ככה, משום שהבינו שמקור התפיסה הזו הוא במחירי הבשר, ואין לזה שום קשר לאיכות או לטיב המזון המוגש. להפך, הזמנה של קייטרינג חלבי דווקא נותנת אפקט מרשים ויוקרתי אף יותר.

הקייטרינג החלבי מאפשר הרכבה של מנות מגוונות, מתוחכמות ואסתטיות, יותר מכל סוג אחר של מטבח. כמו כן, ההשקעה הכספית שכרוכה בכך קטנה יותר, כך שאפשר יהיה להזמין יותר סוגים של מנות במחיר משתלם ונוח. בנוסף, זהו אוכל קליל שמתאים לכל סוג של אירוע אינטימי.

נדבך נוסף הוא עניין הצמחונות – כאשר מזמינים קייטרינג חלבי לאירועים קטנים, מקטינים עד כמה שאפשר את הסיכוי שיהיה מישהו שפחות יתחבר לאוכל המוגש. לצד הצמחונים, יש אנשים שלא אוכלים בשר במקומות חיצוניים, ולכן המזון החלבי יהיה הרבה יותר מתאים.

סוגי מנות בקייטרינג חלבי לאירועים קטנים

ארוחה מורכבת משלוש סוגי מנות: ראשונות, עיקריות וקינוחים. כאשר מזמינים קייטרינג חלבי, יש מגוון רחב של אפשרויות עבור כל סוג של מנה, שכן ניתן למצוא במטבח החלבי כל מני שילובים מעניינים במיוחד, הכוללים מצרכים מסוגים שונים. בחלק מהחברות ניתן יהיה לשלב גם דגים.

חברות הקייטרינג מחולקות לשתיים- בעלות תפריט קבוע ובעלות תפריט מותאם אישית. המשמעות היא שבחלק מהמקומות יוצג תפריט קבוע, שמתוכו ניתן לבחור מספר מנות בהתאם לסך שנקבע מראש, ואילו בחלק הלקוח יוכל להרכיב את המנה מאפס, ופשוט יכינו אותה עבורו.