קייטרינג כשר

קייטרינג כשר – טעים להכיר

בעת בחירת קייטרינג לחתונה או לכל אירוע אחר, יש להתחשב באורחים שומרי כשרות, ולבחור קייטרינג לאירועים שהינו כשר. קייטרינג כשר רבנות הוא פתרון לכל מי שחושש מפני מקור הבשר באירוע והלכות הכשרות הקשורות בו. בניגוד לדעות הקדומות, תפריט כשר אין פירושו מנות משעממות ודלוחות – קייטרינג לאירועים שהינו כשר, מבטיח לאורחי האירוע מגוון ושפע מאכלים מתאימים – מדג ועד לזניה, מבשר ועד עוגת שוקולד כשרה ומצוינת – ויאפשר להם לאכול באופן חופשי ובלי חשש.
קייטרינג כשר רבנות מתאים לכל אירוע, גם אם בעליו אינם דתיים, אולם מעוניינים לכבד את אורחיהם שומרי הכשרות. כל קייטרינג כשר רבנות מחזיק אישורים המתאימים לכשרותו ועובר בדיקות תקופתיות להבטחת השמירה על כשרות המזון והלכות הטיפול בו. קייטרינג כשר רבנות הינו עשיר במיני מאכלים מאין כמוהו, ומספק תפריט מיוחד ומגוון מכל הבחינות המבטיח את הנאת האורחים לכל אורך האירוע.

קייטרינג כשר רבנות – מהו התפריט הכלול בו ?

קייטרינג לאירועים שהינו כשר אינו מחייב ויתור על סוגי מאכלים אלא להיפך – קייטרינג כשר הוא מגוון מאוד, ומלא בפתרונות לדילמת הכשרות – ניתן למשל להשתמש בתחליפי חלב לקינוחים, ניתן להכין בשר משובח במגוון רטבים מעניינים שאינם דווקא רטבי שמנת (רטבי יין למשל), וניתן אפילו לבחור בתפריט הכולל סושי כשר או לזניות מעניינות. במטבח הכשר הכל אפשרי, צריך רק להפעיל את הדמיון.

קייטרינג כשר חלבי

קיימת גם האפשרות להזמין קייטרינג כשר המבוסס כולו על המטבח החלבי, כך שאין צורך לעסוק בשאלות לגבי כשרות הבשר, ויש אפשרות להכין קינוחים המבוססים על מוצרי חלב ללא הגבלות כלשהן. מטבח חלבי כשר יכלול גם שפע מזונות נוספים, דוגמת פסטות מעניינות, לזניות משובחות, פשטידות מכל סוג, סלטים איכותיים ודגים כיד המלך.

אז מה בודקים כשמזמינים קייטרינג כשר ? 

בעת הזמנת קייטרינג לחתונה או לכל אירוע אחר, יש לבדוק את תעודת הכשרות של בעלי הקייטרינג ולבדוק שאכן עומד בכל הסטנדרטיים של טיפול הולם במוצרי הבשר אותם הוא מכין. במידה ומדובר באירוע דתי, יבחנו אישורי הקייטרינג למול הדרוש לזרם אליו משתייכים בעלי השמחה ואורחיו, בעיקר אם מדובר בקייטרינג גלאט כשר.
שימו לב, כי בעת קביעת התפריט, תוכלו לקבל ייעוץ לגבי קייטרינג לחתונה מבעלי הקייטרינג או מהשף הראשי – כוונו את היועץ לאופי האירוע שאתם מעוניינים בו, אולם הרשו לעצמכם גם להקשיב, ולקבל את עצותיו המקצועיות. מי יודע ? אולי תחשפו לטעמים חדשים, לחוויות קולינאריות אחרות, להפתעה שלמה ?

כתיבת תגובה