קייטרינג לאירועים

בשנים האחרונות כבר ידוע כי השילוב של קייטרינג לאירועים מתבקש וטבעי לחלוטין, אך על מנת שההרמוניה בין השניים תהיה מושלמת יש צורך בעבודה קשה וסזיפית, השקעה רבה, יצירתיות, כישרון ולא מעט מלאכה יומיומית קשה. קייטרינג איכותי וטעים הופך את העבודה הקשה הזו לרמה אחת מעל כולם, לאומנות של ממש.

קייטרינג לאירועים קטנים:

קייטרינג לאירועים הוא קייטרינג שיודע לגרום לכם לחייך ולשמוח. הוא למעשה המדד שיקבע האם האירוע יצליח או שיהיה כישלון חרוץ. על מנת להבטיח את הצלחת האירוע כל קייטרינג המכבד את עצמו צריך להקפיד על איכות האוכל המוגש באירוע, טריות וטיב חומרי הגלם בהם משתמשים השפים של הקייטרינג ובנוסף הקפדה על צורות הגשה של המנות, אדיבות עין קץ של צוות העובדים והמלצרים באותו אירוע, יצירתיות בעיצוב המנות ובהרכבתם והתאמה בין סוג המזון שנבחר לאופי האירוע.

 

אין הבדל בין קייטרינג באירועים גדולים לבין קייטרינג באירועים קטנים ההתייחסות בהשקעה ובאיכות זהה לחלוטין, ההבדל ביחיד טמון בכמות.

בקייטרינג המכבד את עצמו יש מאות דגשים על פרטים קטנים שביחד מהווים את התמונה הכללית שמטרתם להעניק אירועים בלתי נשכחים, מרגשים עם הרבה טעם של עוד, תיאבון רב וזיכרון מוצלח. זאת הסיבה שלבחור שירותי קייטרינג לאירועים הם אחת מהבחירות הקשות שאתם כבעלי אירוע תעשו בחייכם ולו רק על מנת להעניק לאורחים שלכם חוויה קולינרית יוצאת דופן במינה שתשאיר את חותמה לשנים רבות בעתיד.

קייטרינג בהתאמה אישית:

אחד מסודות ההצלחה של שירותי קייטרינג הוא בבחירה נכונה בין סוג הקייטרינג לאופי האירוע. אי אפשר להגיש את אותן המנות בדיוק בכל אירוע ואירוע באותה מתכונת בדיוק. חשוב ביותר להתאים את סוג התפריט לאופי האירוע בו הוא מוגש, לצרכים, להעדפות ולרצונות של בעלי השמחה.

 

ישנם אירועים המתקיימים בבוקר או בצהריים להם יתאים תפריט חלבי עשיר ומגוון באופן מושלם ואילו לאירועים קלילים ובלתי מחייבים כגון: כנסים אפשר להתאים תפריט המורכב ממנות קוקטייל משגעות ועוד.

הצלחת הקייטרינג תלויה גם כמובן בצוות העובדים שלו ביחסם האדיב והקשוב לרצונות הלקוח, מקצועיותם ובמתן שירות אדיב ואמין לכל אורך האירוע המעניק למוזמנים שקט נפשי וחוויה קולינרית יוצאת מגדר הרגיל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן