קייטרינג לברית

קייטרינג לברית – אופן הגשה

ברית הוא אירוע שבדרך כלל מתארגן במהירות שכן תוך שמונה ימים ממועד הלידה יש לקיים את ברית המילה אין זה אומר שצריך להתפשר על איכות המזון באירוע הזה. גם באירוע קטן יש לתת לאורחים את ההרגשה שהשקעה ניכרה כאן שכן כמו תמיד הדרך ללב עוברת דרך הקיבה.

בנוסף נהוג לעורכו בשעת הצהריים. זו הסיבה שבבריתות רבות מגישים אוכל חלבי.  אם החלטתם להזמין קייטרינג לברית שימו לב לחשיבות של מיקום ביצוע הברית.

אם הברית תתקיים באולם אירועים אין צורך לחשיבה רבה, אך במקרים רבים ברית המילה מתקיימת בבית כנסת ואף בבית פרטי, ברחבי הסלון או חצר הבית. התאימו את צורת ההגשה ואת מגוון המנות למיקום קיום מסיבת ברית המילה.

בבחירת קייטרינג חלבי לברית בדקו האם הקייטרינג יגיע עד אליכם וכיצד. תאמו את השעה המדויקת להגעה, כמה מלצרים יגיעו ומי יגיש איזו מנה. התאימו את צורת ההגשה למשפחה שלכם. קחו בחשבון שאם משפחתכם מונה אורחים מבוגרים שיגיעו לשמוח עמכם יתכן שעדיף צורת הגשה מסורתית בה האורחים יושבים ומלצרים מגישים את המנות לכל אחד לצלחתו האישית. למשפחות צעירות וקלילות יותר ניתן להגיש הכול בבופה ולצפות מהאורחים להסתובב עם צלחות בידיים ולהגיש כל אחד לצלחתו את המנה המועדפת עליו.

אורחים קטנים

בגלל השעה המוקדמת שבה נערכת ברית על פי רוב ובגלל האופי הקליל והשמח של האירוע הזה בדרך כלל מגיעים הרבה ילדים קטנים לברית. יותר מאשר לחתונות או לכל אירוע אחר. הקפידו שהמנות יתאימו לטעמם של הילדים הקטנים כדי שגם הם יוכלו ליהנות משירותיו של קייטרינג לברית ששכרתם. אם הילדים ישבו לאכול ויהיו מרוצים ממה שמוצע להם יוכלו גם הוריהם לשבת בנחת או להסתובב בין עמדות הבופה וליהנות בעצמם מאיכות האוכל ומטעמו במקום להתרוצץ אחרי הילדים המשתובבים.

קייטרינג לברית שיודע את העבודה

בבחירת קייטרינג לברית יש להבחין בהבדל בין ברית לאירועים אחרים. בברית בדרך כלל האב הטרי הוא שסוגר עניינים כי האם נמצאת בחלק מהזמן עדיין מאושפזת וגם לאחר שחרורה לא תמיד היא פנויה לסידורים מסוג זה. קייטרינג לברית צריך להיות כזה שידע לעזור ולנתב לבחירה הטובה ביותר על ידי הבעל ולהיות פתוחה לשינויים ש הרגע האחרון.

כתיבת תגובה