קייטרינג לעסקים

בעולם העסקים ישנם מקרים רבים שבהם זקוקים לשירותי קייטרינג. חלק מהאירועים מתרחשים ללא התרעה מוקדמת וחלקם מתוכננים הרבה זמן מראש. לכן קייטרינג לעסקים צריכים להיות מאד גמישים ולהתאים את עצמם לדרישות העסק.

קייטרינג לעסקים פזית מספק שירותי קייטרינג לעסקים בד"כ לצרכים הבאים: אירועי חברה שונים כמו אירוע שנתי לייסוד החברה וכדומה/סוף שנה, מי עיון,כנסים, מפגש הרמת כוסית לחג או לכל אירוע אחר, ימי כיף לעובדים שמתרחשים לרוב פעם בשנה, ישיבות צוות גדולות או עבור תערוכות גדולות שבהם יש משתתפים רבים.

קייטרינג לעסקים על בסיס יומי

הרבה עסקים נותנים לעובדים שלהם שירותי הסעדה על בסיס יומי. קייטרינג חלבי לעסקים מקל על העובדים משום שהם לא צריכים לדאוג להביא ארוחת צהריים מזינה לעבודה ולחפש מקום לחמם את האוכל שלהם. הם יכולים לצאת מהבית בבוקר בראש שקט ולדעת שבעבודה תחכה להם ארוחת צהריים חמה, איכותית וטעימה. לרוב, בעל העסק מבקש מהעובדים השתתפות עצמית סמלית במחיר הקייטרינג. 

היום כבר לא צריך להקים מטבח מוסדי בעסק על מנת לספק לעובדים שירותי הסעדה במקום העבודה. היום אפשר להזמין קייטרינג מיוחד לעסקים שמספק אוכל מוכן על בסיס יום יומי בהתאם לדרישות העסק ולפי תפריט קבוע מראש. ישנם בעלי עסק שהגדילו לעשות ובתחילת כל יום עבודה כלל העובדים מסמנים בתפריט את האוכל המועדף עליהם באותו יום. נציג של חברת הקייטרינג אוסף את ההזמנות מהעובדים ובשעת הפסקת האוכל מגיש לכל עובד את ההזמנה המיוחדת והאישית שלו בצורה מסודרת ואסתטית. 

בעל העסק לרוב יחפש קייטרינג לעסקים איכותי, טעים וזול. כך הוא יוכל לספק לעובדים שלו את הטוב ביותר בעלות מינימאלית. בעל העסק גם יתאים את רמת הכשרות של הקייטרינג לעסקים לדרישות העובדים שלו. קייטרינג לעסקים מקצועי ידאג לשמור על השם שלו ועל המוניטין שלו בשוק על יד כך שיעשה הכול על מנת שהעובדים והמנהלים בעסק יהיו מרוצים.

קייטרינג פזית מתמחה בהגשת קייטרינג איכותי לעסקים הן על בסיס יומי והן בהתראה קצרה. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ונשמח לתת לכם שירות.

כתיבת תגובה