קייטרינג לשבת חתן – קייטרינג פזית

קייטרינג לשבת חתן – ארגון שבת חתן

שבת חתן היא אירוע שמתוכנן לפרטי פרטים במשך זמן רב, אך חשיבה רבה נדרשת כאן שכן זה לא אירוע סטנדרטי של ערב אחד וסיימנו. שבת חתן מקיימת לפני או אחרי חתונה או אחרי בר מצווה ודורשת מאתנו להגיש מספר ארוחות שונות ומגוונות למשפחה שבאה היות עמנו למשך שבת שלימה. מדובר באנשים מבוגרים ועד תינוקות קטנים וכולם צריכים לקבל את מבוקשם על כן חשוב לשכור שירותיו של קייטרינג שזו התמחותו.

מה תפקידיו של קייטרינג לשבת חתן

באחריות קייטרינג לשבת חתן להכין את האוכל, להגיש אותו, לערוך את השולחנות, לקשט אותם, לפנות את האוכל והכלים בתום הארוחה ולסדר את אזור האוכל לסיום. כל זה למשך שלוש ארוחות ביום השבת. לא מן נמנע שבעלי השמחה יבלו זמן רב בחברת צוות הקייטרינג במהלך השבת זו סיבה מספיק טובה לוודא לפני ביצוע ההזמנה בפועל שיש כימיה והבנה בין בעלי השמחה לנותני השירות. זאת כדי למנוע חיכוכים מיותרים וכעס במהלך השבת. קייטרינג לשבת חתן צריך להיות מודע לכל הקשיים ההלכתיים שבארגון שבת כזו כגון חימום רק על גבי פלטות חימום הדולקות לכל אורך השבת. הרתחת מים לפני שבת שיספיקו לשתייה חמה לכל האורחים למשך כל השבת. טוב יהיה אם בעלי השמחה יוודאו לפני ביצוע ההזמנה מי אחראי על הבאת הציוד הנ"ל (פלטות, מיחם) לשבת החתן ויקפידו לבדוק שוב לפני השבת שאכן הציוד החשמלי עובד, תקין מונח במקומו.

טיפים לפני האירוע

 לאחר שבחרתם את הקייטרינג חלבי לשבת חתן מומלץ להתלוות אל הצוות לאירוע אחד בקרבת מקום כדי לבחון בעינכם את התפקוד ואת ההתנהלות של הקייטרינג בשעת אמת.

בבחירת המנות הזמינו מגוון שונה של מנות כדי שיתאימו למבחר האורחים שלכם, כדי שכל אחד על טעמו יוכל למצוא מנה שתתאים לו.

במידה והחלטת שהקייטרינג לשבת חתן יגיש את המזון על ידי בופה, זכרו לבקש שיהיה באולם מלצר שיגיש בעצמו את המנות עד לשולחן לאנשים מבוגרים או למתקשים בהליכה.

לפני האירוע חשבו היטב האם יש לכם בדקות מיוחדות כגון תגבור של מנה מסוימת או הגשה שונה ותאמו את העניין לפני תחילת האירוע עם מנהל האירוע.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן