קייטרינג לשבת

חגיגה היא תמיד אירוע משמח, חתונה, בר מצווה, בריתה או ברית מילה, כל אירוע כזה עושה לנו הרבה טוב בלב. אם אתם בעיצומן של ההכנות לחגיגת בר מצווה לילדיכם שפתאום הופך לכם מול העיניים לגבר קטן, שדומה כל כולו לאבא שלו, או חוגגים חתונה מפוארת לבת הגדולה שצמחה והפכה לה לפתע פתאום לאישה צעירה ומקסימה, אנחנו כאן נשמח להעניק לכם קייטרינג לערב האירוע ולשבת חתן. פרט קן שיש לזכור קייטרינג לשבת הוא ליגה אחרת לחלוטין.

קייטרינג לשבת חתן:

קייטרינג לשבת הוא קייטרינג מצומצם ואינטימי יותר בו יהיו לרוב בני המשפחה בלבד וקומץ של חברים קרובים מאוד. את מלאכת הארגון מומלץ להשאיר בידי מומחים לדבר, בידי שירותי קייטרינג מקצועיים ומנוסים.

המיוחד בקייטרינג לשבת מלבד כמובן תעודת הכשרות שיש המבקשים לראותה הלכה למעשה, היא באופן ההתארגנות שהרי האילוצים ההלכתיים מחייבים אלטרנטיבות חימום האוכל על פלטה ולא על אש ישירה. חברת הקייטרינג אמורה לספק לאירוע פלטות חימום מיוחדות לאוכל שאינן פועלות באמצעות גז או אש גלויה אחרת.

תפריט לשבת חתן:

קייטרינג לשבת יכלול כמובן תפריט בשרי עשיר לפי בחירת הלקוח והעדפותיו האישיות, יש המזמינים גם חמין או מרקים לפי העונה ואחרים יעדיפו סלטים, מנות דגים מבושלים או בתנור, מגוון בשרים בתנור ועוד. התפריט מותאם לארוחות הצהריים, מספר הסועדים, ורצון הלקוח וצרכיו האישיים.

אירוע קטן או גדול:

ברוב המקרים קייטרינג בשבת חתן הוא אירוע מצומצם ואינטימי, עם זאת יש פעמים ששבת החתן היא אירוע גדול לא פחות מהחתונה עצמה או הבר מצווה שנערכה ימים ספורים לפני כן וההיערכות צריכה להיות בהתאם לכך. כחלק מההתארגנות יש לקחת בחשבון את מספר המוזמנים, המנות המוזמנות, מנות האקסטרא, מיקום האירוע, מאכלים המתאימים לעונה, המלצרים, ציוד נלווה (שולחנות, צלחות, כסאות וכו) ועוד.

הטרנד האחרון מבית שירותי הסעדה בשבת הוא אוכל בריאותי הכולל סלטי ירקות עשירים, מאכלים בתנור, שימוש במוצרים אורגאניים, מנות דגים עשירות ומורכבות, פירות העונה, מרקים סמיכים ומזינים, קישים בשריים או חלביים (בהתאם לתפריט המוצע) ועוד מגוון מנות בריאות על פי הזמנת הלקוח.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן