קישים לאירוח-קישים לאירוח באזור המרכז

מיני קישים לאירוח

לא רק קישים לאירוח – כך נתכנן נכון את התפריט לארוחת החג

להזמנה מהירה וצפייה בתפריט לחצו כאן 

אם ברצונכם לתכנן אירוע מוצלח אתם מוזמנים להתקשר אלינו לצורך הזה ואנו נכין לכם קישים לאירוח הטובים שיש בשוק בהתחייבות וכן מגיעים לכל הארץ .

החגים בפתח וזו סיבה טובה להתחיל לחפש אחר הקייטרינג המושלם לארוחת החג הקרובה שנארח בביתנו. החל ממנות ראשונות ופותחות תאבון ועד הקפה שליד הקינוח, כך נתכנן את תפריט ארוחת החג שיתאים לכולם – מבן הדוד שרגיש לגלוטן, האמא הטבעונית ועד לגיס חובב הבשר – כל אורח ישוב לביתו שבעף מרוצה ומלא בזיכרונות טובים.

ואולי רק הפעם נשאיר את הבישולים למישהו אחר

כשאנו מאחרים ארוחה בסדר גודל של ארוחת חג ובה מאכלי חג קבועים ומסורות משפחתיות ארוכות שנים, אנו נדרשים להתמודד עם הסוגייה (המעיקה לפרקים) של התאמת הארוחה למגוון הגישות וההעדפות הגסטרונומיות של האורחים שלנו. אז כדי לא לנטור טינה לפשטידה הטבעונית שלא התיצבה, כיום קל מתמיד להזמין מראש קייטרינג שישאיר אותנו זמינים ופנויים לחוות את החג הזה כמשפחתי ונעים לאורך כל הערב. אל חשש, לא מדובר בהזמנה שתסתכם בקישים לאירוח, בקייטרינג בהתאמה אישית נוכל למלא אחר כל הדרישות ולוודא כי כולם מרוצים ונהיה כל הערב סביב השולחן כדי לראות את זה.

קייטרינג לאירועים בהתאמה אישית

אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של הזמנת קייטרינג לארוחת החג הוא היכולת שלנו להתאים את התפריט להעדפות הפרטיות שלנו. כמובן שנבחר בסגנון מתאים כנושא – אבל אם לדוגמא בחרנו להניח לצד המנות המסורתיות ארוחת חג בסגנון מרוקאי או הודי ואנו חוששים כי הטעמים העשירים והחזקים יהיו מעט יותר מדי עבור חלק מהאורחים – נוכל לבקש מהשף להוריד את מינון התבלינים ולמתן את ההגשה. כך גם אם נבחר קישים לאירוח – האם נרצה אותם קטנים ומתאימים למנות הפתיחה או שמא כמנה עיקרית שניתן "לטבען" ולהגיש כמנה מפנקת במיוחד ומלאת מחשבה על בן המשפחה הטבעוני?

בשורה התחתונה, התאמת תפריט החג באופן ייחודי למשפחה שלך הוא יתרון משמעותי שיחסוך לך כאב ראש גדול בניסיון לענות על כל הדרישות עם כל הכוונות הטובות. בעזרת איש מקצוע מיומן בתחום נוכל לבנות תפריט מא' עד ת' שיהיה הרבה יותר מעוד ארוחה: סלטים, לחמי טאבון, קישים לאירוח, מנות מסורתיות ועוד – כל מה שצריך כדי שהאוכל הפעם יתאים למשפחה שלנו כמו כפפה.