קישים לאירועים-קישים לאירועים בתל אביב

קישים לאירועים

טרנד אירועי הצהריים פוגש את טרנד הקישים לאירועים

להזמנה מהירה וצפייה בתפריט לחצו כאן 

אם ברצונכם לסגור פינה עם קישים לאירועים הכי טובים שיש בישראל הגעתם למקום הנכון רק אצלנו תמצאו קישים טריים בעבדות יד ללא תחרות אז תתקשרו מגיעים לכל הארץ עם אספקה מהירה .

מה כבר יכול להיות רע? שמש מעלינו, דשא תחתינו וצלחת עמוסה בירקות ומיני קישים בעוד היד השנייה אוחזת בכוס יין לבן מקורר. כן, זהו טרנד אירועי הקיץ בשעות הצהריים. חם, לח וטעים במיוחד. על פי רוב, מתכנני אירועים בשעות היום נוטים להזמין קייטרינג חלבי. הסיבה לכך היא כנראה כי מדובר בתפריט קל יותר שלצד החום והריקודים לא יכביד עלינו. לכאורה, מדובר בתפריט חד גוני שמציע כמה סוגי קיש, ירקות ולחם טוב. אך מדובר בהרבה יותר מזה. קייטרינג חלבי יכול להיות מגוון, עשיר, משביע ויפהפה למראה.

מה בכלל מגישים בארוחה חלבית באירוע?

כמו בכל אירוע, מגישים אוכל טרי וטעים במיוחד כשהצעת ההגשה בדרך כלל מצטלמת יפה מאוד לעמודי האינסטגרם שלנו. קייטרינג חלבי מגיש קישים לאירועים, מגוון סלטים טריים ותוספות, גבינות מיוחדות, פשטידות, ירקות בצורות בישול שונות (מאודים, מוקפצים, קלויים) וגולת הכותרת הלוא היא – קינוחים חלביים. כשאנו בוחרים לקיים אירוע חלבי, נהיה בטוחים כי לצד ארוחה קלילה נגיש את הקינוחים הטעימים מבלי לחשוש מטעם הלוואי המוכר.

קינוחים חלביים וקרירים לאירוע חם ומוצלח במיוחד

כשאנו מוזמנים לחתונה, מהר מאוד עולות בנו תהיות לגבי האוכל שיגישו לאורחים. האם יהיה בשרי? אולי יפתיעו ויהיה חלבי? הדעות יהיו חלוקות לכאן ולכאן אך בכל הנוגע לקינוחים, המחלוקת נצפתה ננטשת בעוד אנו כותבים שורות אלה. קינוחי פרווה לא יוכלו להתחרות לעולם בקינוחים המקוריים והאיכותיים שלא נדרשה התאמה או פשרה בהכנתם. קרם ברולה, סופלה שוקולד חם ואמיתי, עוגות קצפת תפוחות ומאפים על בסיס חמאה לצד הקפה האיכותי מהבר. הטעם המתוק של סוף האירוע, רגע לפני שחוזרים לאוטו.

כשאנו מתכננים אירוע בשעות הצהריים בקיץ הישראלי, אנו צריכים לקחת בחשבון כי האורחים שלנו רוצים לשמוח איתנו, לרקוד, לקפוץ אבל גם לאכול טוב. כדי לאפשר להם את כל הטוב הזה, מומלץ לבחור בקייטרינג חלבי. מלבד קישים לאירועים, גבינות, לחמים וכל טוב הארץ, נקנח עם קינוחים מפנקים ואיכותיים שישאירו טעם של עוד שאפילו השמש הקופחת שליוותה אותנו לאורך כל היום תישכח.