קישים לקניה-קישים לקניה לאירועים

קישים לקניה

רגע לפני שנבחר קישים לקניה – מצעד הקישים האהובים ביותר

להזמנה מהירה וצפייה בתפריט לחצו כאן 

אוי הטעם הטעם של הקישים שלנו אם תבחרו בנו לאירוח שלכם אתם בטוח תבחרו טוב עם למעלה מ86 סוגי קישים שרק טריים ורק מוכנים במיוחד בשבילכם .

אנו עומדים מול הוויטרינה הבוהקת בקונדיטוריה, סוקרים בתשומת לב את התוויות המוצמדות לכל מאפה ומאפה ותוהים מה ניקח הפעם. האם יהיה זה קיש הפטריות המוכר או שהפעם נשתגע ונפתיע את הילדים עם קיש סלקים צהובים וגבינת קממבר צרובה בליווי קרמבל אגוזי מלך צרוב על מחבת. כדי לסייע עם הבחירה הגורלית ובעיקר כדי לזרז את התור שהתחיל להשתרך מאחוריך, ערכנו את מצעד הקישים החלביים המנצחים שאי אפשר לטעות איתם.

קיש ארבע גבינות

בליווי בצק פריך על בסיס חמאה (אלא מה)  נמצא את השילוב המנצח: גבינת עיזים, סנט מור, קורסיקה ומוצרלה. בבחירה של קיש ארבע גבינות קשה לטעות. נימוח, פריך וממלא אותנו בטעמים שפשוט עובדים יחד. מתוך מבחר רחב במיוחד של קישים לקניה, מדובר בבחירה האהובה במיוחד על ילדים. אז אם במקרה אנו בדרך ליום הולדת או ארוחת ערב עם ההורים שהכרנו אתמול בגינה – זו הקניה המוצלחת.

קיש בטטה

מלבד יופיו, השילוב של בצק, גבינה ומתיקותה של הבטטה עם עשבי התיבול הם הבחירה המושלמת למבוגרים שבינינו, חובבי המתיקות המעודנת. הבצק והגבינה מרככים את טעמה של הבטטה שכעת איננו משתלט אלא נישא יחד איתם בריח ובטעם.

קיש כרישה ובצל

שילוב קלאסי ומנצח של טעם עמוק ומתיקות שרק בצלים יכולים לייצר. מעט פלפל שחור לעיטור וחיזוק הטעם וקיבלנו את הקיש המושלם. אם במקרה יורד עכשיו גשם מחוץ לקונדיטוריה בה אנו עומדים – דמיינו את ריחות הבצל המעודנים לצד הגבינה והבצק וקיבלתם את המנה המנחמת אך מושחתת במידה להעביר איתה את הערב.

קיש עגבניות וגבינת עיזים

קיש מלוח עם טעמים עזים של גבינת העיזים ועגבניות השרי הצלויות. בזיליקום, שום, שמן זית קשקבל וגבעולי בצל ירוק – אפשר להבין את התמונה.

ברגישות רבה, קיש לכל אדם

כיום אנו רגישים יותר להעדפות תזונה של אחרים ומגלים עולמות חדשים של אפשרויות קישים לקניה  – טבעוניים, נטולי גלוטן ועוד. ניתן להתייעץ עם מפעילי הקונדיטוריה איזו מן הקישים ניתן לקבל מותאמים לבעלי הרגישות והרגשות מבלי להתפשר על הטעם ונרוויח מכל העולמות.