קישים קטנים לאירוח-קישים קטנים לאירוח במרכז

קישים קטנים לאירוח

מה, עוד פעם יין? מתמרים ועד קישים קטנים לאירוח – כך נפתיע בארוחת הערב

להזמנה מהירה וצפייה בתפריט לחצו כאן 

קישים קטנים לאירוח של השפית פזית תביא לכם ראש שקט אתם מקבלים מגוון גדול של קישים טריים במיוחד לאירוע שלכם אז תתקשרו

מכירים את זה שמזמינים אותנו לארוחת ערב ביום שישי בערב ואנחנו הופכים ברגע האחרון את הבית בחיפוש אחר בקבוק היין ההוא שקיבלנו בארוחה שאירחנו לפני חודשיים? כן, כולנו ממחזרים את בקבוקי היין שהחברים נותנים לנו כאות תודה והוקרה להזמנה הקבועה. את קריאת ההשכמה נקבל כשנסגור מעגל ובקבוק היין יחזור בטעות לבעליו. כדי להימנע מהרגע הקטן והמעט מביך הזה, אספנו עבורך מספר רעיונות כובשים וטעימים שניתן לאמץ לכל אירוע וארוחה.

אז אצל מי אנחנו מתארחים השבוע? להתאים מתנה קטנה לכל אירוח

רוב הזמן אנו מתארחים אצל אותם הזוגות המוכרים כך שאת סט התחתיות לקפה עם ציור של בן גוריון או את סט המלח והפלפל כבר מיצינו. גם על נהרות בקבוקי היין האדום שזרמו בינינו לא נדבר. אז איך אפשר עוד להפתיע ולהעלות חיוך על פני המארחים שלנו? אלו מספר רעיונות מקוריים למארזים קטנים שניתן להרכיב לבד בהתאם לסגנון האירוח.

  • מארז קישים קטנים לאירוח תוצרת קונדיטוריה מקומית שישדרגו את הארוחה כמתאבן
  • מארז משולב של תמרים ובקבוק שמן זית איכותי בטעם מודגש ומרענן
  • שתי אריזות תה מיוחד מחנות הטבע המקומית מלוות באריזה ממותגת של עוגיות מתאימות
  • מארז לחמים טריים וממרח משגע במיוחד שלאף אחד עדיין לא יצא לטעום

לעיתים כל שצריך לעשות הוא להקדיש רגע אחד של מחשבה והכנה כדי לשמח את המארחים שלנו ולשדרג את ארוחת הערב עבור כולם. כמובן שניתן להגיע עם מתנות לא אכילות אך כאן נדרשת הכרות מעמיקה כדי לא ליפול לקלישאות של מתנות לא שימושיות שמוצאות את דרכן בסופו של יום או במעבר דירה בפח האשפה.

חבר טוב לעת צרה

ואם במקרה שוב הגיע הרגע האחרון להתארגן עם מתנה והקונדיטוריה שמציעה קישים קטנים לאירוח כבר סגורה – זה בסדר, ניקח את בקבוק היין. אבל הפעם נודה בפה מלא במחזור הבקבוק ונדלג מעל שולחן ארוחת הערב הערוך שממתין לנו בפינת האוכל הישר אל מדף הבקבוקים, כי גם לזוג הזה מגיע בקבוק יין אדום לחירום לארוחת הערב הבאה.