קייטרינג חלבי ברמה שלא הכרתם

"קייטרינג חלבי פזית" בהנהלת השפית פזית ספיר!

השפית פזית ספיר השתלמה בצרפת אצל שפים ידועים להם מספר כוכבי מישלן יוקרתיים.

בתחילת דרכה עבדה במלון אינטר – קונטיננטל במטבח החלבי ואחר כך עברה למלון סיטי טאוור ברמת גן כאחראית המטבח החלבי. בשלב זה עשתה הפסקה קצרה ללימודי כלכלה וחזרה מיד לאחר מכן לעסוק בתחום הקולינארי, בעולם הבישול והאפייה שכל כך אהובים עליה.

היכנסו וקראו מכתבי המלצה עדכניים על קייטרינג פזית.

הקדישו 3 דקות לצפייה בסרטון תדמית שימחיש לכם מה זה קייטרינג פזית… 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דוגמאות להצעת מחיר עבור קייטרינג חלבי:

חדש !! תפריט חדש ומשודרג לבחירה לכל אירוע!!
דוגמא ראשונה – קייטרינג לסעודת פורים.

דוגמא שנייה – קייטרינג ליום הולדת.

דוגמא שלישית קייטרינג לאירוע קטן. 

למה דווקא "קייטרינג  חלבי פזית"?

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים המספק לקהל לקוחותיו אוכל בכמויות גדולות מעל הנדרש, לפי טעם הלקוח סוג האירוע וכמות האורחים אליו היא מוזמנת. קייטרינג חלבי פזית שם דגש רב על איכות חומרי הגלם בו הוא משתמש, התאמה אופטימאלית לרצון וצרכי הלקוחות. כל אירוע של קייטרינג חלבי פזית הוא אירוע מיוחד במינו הנעשה במקצועיות רבה ובתכנון במחשבה תחילה תוך דגש על הפרטים הקטנים ביותר, מחינתו הזמנת קייטרינג לאירועים קטנים היא הפקה מושקעת לעיתים יותר מאירועים של מאות אנשים, איכות האוכל, היחס והשירות חייבים להיות לפחות ברמה אחת יותר.

טעם של עוד:

מגוון המטבחים בהם מומחים בקייטריגנ חלבי פזית מאפשרים לנו לתת מענה מיידי לכל רצון ובקשה של לקוחותינו הפוטנציאלים. כל אירוע בקייטרינג חלבי פזית הוא אירוע המושקע בו הרבה אהבה, יצירתיות והשקעה אינסופית, כי אוכל עושים באהבה או לא עושים בכלל. אירועים קטנים המשאירים טעם גדול ובלתי נשכח אצל כל המוזמנים.

עיצובים בקייטרינג חלבי פזית:

האוכל הוא גולת הכותרת של הקייטרינג שלנו, בפרט כאשר מדובר על קייטרינג לאירועים קטנים, כל מנה ומנה מורכבת מחומרי הגלם האיכותיים, הטריים והטובים ביותר שיש לארץ זבת החלב והדבש שלנו להציע, וכפי שכולנו יודעים, גם העין אוכלת! ולכן את מגוון העיצובים וצורות ההגשה שלנו בקייטרינג החלבי של פזית לא תראו בשום מקום!

פוסטים בנושא - קייטרינג חלבי

קישים אישיים לקניה-קישים

קישים ופשטידות להזמנה

קישים ופשטידות להזמנה – פתרון נהדר לאירועי הקיץ החמים להזמנה מהירה וצפייה בתפריט לחצו כאן  לאירועים חלביים המרכיב המרכזי הוא ללא ספק הקישים או הפשטידה

קרא עוד »